Deelnemers gezocht!

Vanaf september gaat ons team versterking krijgen! Hierdoor is er plek voor nieuwe deelnemers.

Vanaf september gaat ons team versterking krijgen! Hierdoor is er op maandag en woensdag plek voor nieuwe deelnemers voor dagbesteding. Wij zoeken deelnemers die willen meedoen op onze boerderij in Wapse. Het gaat dan om één dagdeel; de ochtend of de middag of een hele dag. De dagbesteding is zeer variërend met onder andere klusjes op de boerderij, dierverzorging en tuinonderhoud. Hierbij gaan wij uit van de wensen en mogelijkheden van de deelnemer. Ben jij geïnteresseerd of ken jij iemand die interesse heeft? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie en een rondleiding. Joanne van Veldhuizen is te bereiken op 06-80046218. Of neem een kijkje op www.boerderijdeveldhof.nl

 


Natuurlijk lekker

Contact

Ten Have 21
7983 KD Wapse   

+31 (0)6 80046218
info@boerderijdeveldhof.nl

Copyright © 2021 Boerderij de Veldhof | Alle rechten voorbehouden |